Apie mus

Atveriame naują turto klasę – investavimą su sunkiosios technikos įkeitimu.

„HeavyFinance“ platformoje susitinka sunkiąją techniką paskoloms užstatantys verslininkai ir saugių investicinių galimybių ieškantys investuotojai. Nuo šiol į sunkiąją techniką galima investuoti nuo 100 Eur.

jpg
jpg
svg

Mūsų komanda

Laimonas Noreika

Sekite mane
svg svg

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo ekspertas. Laimono įkurta tarpusavio skolinimo platforma „FinBee“ per pirmus ketverius veiklos metus tapo viena daugiausiai pelno investuotojams generuojančių platformų Europoje.

Skaityti daugiau

Rytis Darginavičius

Sekite mane
svg svg

Rytis yra įkūręs tris sėkmingai veikiančias įmones: sunkiosios technikos nuoma užsiimančias „Litrental“ ir „Novarent“ bei kelių ir gatvių tiesimu užsiimančią „Kauno kelių statybą“, todėl puikiai išmano problemas, su kuriomis susiduria ūkio ir infrastruktūros srityse dirbantys verslininkai.

Skaityti daugiau

Darius Verseckas

Sekite mane
svg svg

Darius yra buvęs „Verslo žinių“ technologijų rubrikos redaktorius ir technologinių verslų komunikacijos konsultantas, padėjęs ne vienam startuoliui išaugti Lietuvos rinkos ribas.

Skaityti daugiau

Domantas Šiupšinskas

Sekite mane
svg svg

Karjerą pradėjęs tarpusavio skolinimo platformoje „FinBee“ Domantas yra finansinių technologijų vartotojų specialistas, gebantis išspręsti visas jiems kylančias problemas.

Skaityti daugiau

Success

svg